Chemia gospodarcza  


Oferujemy bogaty asortyment z działu: CHEMII GOSPODARCZEJ.  Znajdziecie u nas Państwo  środki czyszczące i piorące - płyny, proszki i tabletki - najlepszych marek takich jak Cilit, Calgon, Finish, Persil, Pronto, Ludwik, Fairy, Ludwik, Pur, Ariel, Vizir, Persil, Vanish i Omo. Oferuje odświeżacze powietrza, produkty do pielęgnacji podłogi, płyny do mycia naczyń, okien, luster, proszki do szorowania i mleczka, środki do WC, pielęgnacji dywanów i tapicerek, a takżę środki do udrażniania rur.

Gwarantujemy niskie ceny, duży wybór, promocje i nowości !


PŁYN DO NACZYŃ
 
Płyny i koncentraty do mycia naczyń, które mogą u nas Państwo zakupić, wyróżnia wyjątkowa ilość składników aktywnych – jest ich o połowę więcej, niż w innych płynach, dostępnych na rynku. Dzięki temu są najbardziej skuteczne w walce z tłuszczem i brudem! Wystarczy zaledwie kilka kropel płynu, aby naczynia lśniły czystością. A dodatkowo płyn FAIRY posiada dodatek w postaci olejków pielęgnujących zapobiega tym samym nieprzyjemnemu uczuciu przesuszonej skóry dłoni!

prev next


 ŚRODKI PIORĄCE   


prev next
Płyny, proszki oraz inne środki piorące
 sprawią, że kolory Twoich ubrań cały czas będą intensywne, a jakość tkanin pozostanie najlepszej jakości. Gwarantują Ci to marki takie ja Ariel, Persil Vizir czy Surf!     ŚRODKI TOALETOWE   
BREF to szeroka gama produktów, których celem jest zachowanie czystości i świeżości w Państwa toalecie. Kulki toaletowe Bref Power Acitv łączy niezwykła skuteczność w walce z zanieczyszczeniami, osadami i kamieniem. Dzięki starannie opracowanej formule, nasze produkty zapewniają higieniczną czystość i świeży zapach przez cały czas. Produkty Bref charakteryzują się wysoką wydajnością, dzięki czemu Państwa toaleta będzie właściwie chroniona przez cały czas!

prev next


   ODŚWIEŻACZE POWIETRZA   

prev next

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam porttitor augue a turpis porttitor maximus. Nulla luctus elementum felis, sit amet condimentum lectus rutrum eget.